ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  HİZMETLERİMİZ  |  MÜŞTERİLERİMİZ  |  İNSAN KAYNAKLARI
Saat 16:08 , 26  Eylül  Pazartesi 2022
MÜŞTERİLERİMİZ BİZİ ANLATIYOR
 
 

Hiç bilmediğiniz bir şehire taşınıp, yeni baştan bir düzen kurmak, birçok insan için olabileceği gibi benim içinde birçok bilinmezi beraberinde getiren bir karardı. Hele bu İstanbul gibi kocaman bir şehir ise yapacağınız çok işiniz var demektir. Size yardım edecek akrabalarınız, arkadaşlarınız vs... yoksa daha da zor bir işe soyunduğunuz açıktır.
 
Bu değişiklikte öncelikli olarak karar vermeniz gereken şeylerden biri de, hiç kuşkusuz, bu bilmediğiniz yerde size uygun bir yuva bulmaktır.
 
İşte tam bu aşamada Savaş ve Mehmet’le tanışmış olmak benim için gerçekten büyük bir şans oldu. MAVİ EMLAK, tabi ki tüm firmalar gibi ticari kaygıları olan bir kurumdu ancak size elinde ki evlerden birini  bir an önce kiralayıp, komisyonunu alma kaygısının onlar için en son kaygı olduğunu, çalışanların göstermiş olduğu yakın ve samimi ilgiyi görünce kolayca anlayabilirsiniz.
 
Bana yaşattıkları his, bir gayrimenkul danışmanlık firmasından sorumlularla değilde, aynı daireyi paylaşacak üniversite arkadaşları ile birlikte ev arıyor hissiydi. Zaten kısa bir sürede de bir müşteri olmaktan çıkıp, birer arkadaş olduk.
 
Tüm yardımlarınız için teşekkürler. Başarılarınız devamını dilerim.

Koleksiyon Mobilya Satış Yönetmeni

Cihan Köseoğlu

 

 
 

Üç yıl önce daireme kiracı bulduklarında tanıdığım Mavi Emlak sahipleri; Savaş ve Mehmet Bey'e beceri ve titizlikleri nedeniyle doğan güvenim, bu yıl daha da pekişti. Çünkü bu yıl da iki ayrı daireme buldukları iki aileden de her bakımdan memnunum. İş yaptıkları kişileri seçmekteki titizliğin, güven azlığı yaşadığımız bu ortamda çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Emekli Gazeteci-spor yazarı

Zeki KUBAN

 

 
 

Mavi Emlak ile yaklaşık 8 sene önce eski oturduğumuz evi satın alırken tanıştık. Satın alma süreci bizim için oldukça zahmetsiz ve kolay sonlandı. Aldığımız hizmetten o kadar memnun kaldık ki, 8 sene sonra evimizi satmaya karar verdiğimizde aklımıza yine ilk Mavi Emlak geldi. Ve Mavi Emlak ile tekrar birlikte çalışma imkanı bulduk. Ne istediğimizi, ne beklediğimizi çok iyi anlayıp, ona göre çalışmalarını sürdürdüler. Her türlü ayrıntıyı düşündüler ve tüm detayları bizim için hallettiler. İşlerini son derece profesyonel ve titiz yaptıklarını düşünüyoruz. Dürüst, saygılı ve güleryüzlü kişilikleriyle ayrıca takdirimizi kazandılar. Çok iyiler ve çok farklılar. Mutlaka tanışmanızı ve çalışmanızı tavsiye ederiz.

Dr. Elif - Rüknettin ASLAN

 

 
 

Erenköy Bölgesindeki taşınmazlarımızın kira ve alım-satım işlemlerini 5 Ocak 2001 tarihinden itibaren Mavi Emlak şirketi ile yapmaktayız.

Şirket ortaklarının gayrimenkul konusunda tecrübeli, bilgili ve ilişkilerde taraflara eşit uzaklıkta durduklarını, gözlemlemekteyiz. Vermiş oldukları hizmet kalitesini ayni çizgide tutmaya özen gösteren, adalet prensibini benimsemiş, ciddi ve disiplinli yaklaşımları nedeniyle bazı gayrimenküllerimizinde restorasyon gibi işlemlerini kendilerine vermiş bulunmaktayız.

Bugüne dek olan çalışmalarımızdaki memnuniyetimizi siz ilgililerle paylaşıyor, saygılar sunuyoruz.

Sığın Ailesi Adına,

Yapı Kredi Bankası - Eski Genel Müdür

Naci Sığın

 

 
 

Yıllardır MAVİ EMLAK ile  çalışmaktayım. Dürüstlükleri, işlerinde gösterdikleri ciddiyet, güleryüzlü olmaları, saygılı ve dost   tavırları en büyük meziyetleri !

Daha uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle, SAVAŞ ve MEHMET'e  teşekkür eder, başarılar dilerim.

Sinema ve tiyatro sanatçısı

SEVİL ÜSTEKİN

 

 
 

Benim Mavi Emlak ile tanışmam Anadolu Yakasında bir büro aramamla başladı. Bir çok yer gezmem ve bir çok emlakçıyla görüşmeme rağmen kendime uygun bir büro bulamamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mavi Emlak’a gittim ve gittiğim gün, hatta akşam saatleri ve haftasonu olmasına rağmen bana tam istediğim tarzda bir büro buldular. Daha sonra işim gereği bir çok konuda ortak çalıştığımız  Mavi Emlak çalışanları
Savaş ve Mehmet, konularındada gayet bilgili ve tecrübeliler.
Şu zamanlarda çevremizde görmeye pek alışık olmadığımız güven duygusu içerisinde ve profesyonellikle işlerini yürütüyorlar. Benim artık emlak denince aklıma başında Mavisi olanı geliyor.
Çalışmalarınızda başarılı olmanız dileğiyle.

Avukat

Atahan Yalçın

 

 
 

Güvenilir, takipçi, çalışkan, güler  yüzlü, gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulduğunda  Mavi Emlak  gönül  rahatlığı  ile  önerebilirim. Zira ben, ailem, akrabalarım, dostlarım, arkadaşlarım  uzun  yıllardır  böyle  yapıyoruz ve  hiç  pişman  olmadık.
       Savaş  ve  Mehmet  Beyler  adeta  aile  fertlerimiz  gibiler. Farklı, üstün  ve  kaliteli  hizmete alıştırdılar bizi. Mavi  Emlak’a takip  ettikleri doğru yolda  başarılar diliyorum.

E. Deniz Albay

Aydın ERKUT

 

 
 

8 Yıl önce bir kiralama vesilesi ile tanıdığım ve o günden bugüne gerek
benim gerekse referans olduğum kişilere verdikleri dürüst ve güvenilir tavır ve hizmetlerinden dolayı genç Mavi Emlaklılara teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Mimar / Gayrimenkul Eksperi

Halil Osman

 

 
 

Yaklaşık olarak üç yıldır çalıştığım Mavi Emlak, "Emlak Komisyonculuğu" kavramına gerçek anlamını veren, gerek modern hizmet anlayışı, gerekse güleryüzlü ve akılcı yaklaşımlarıyla tüm müşterilerini kesinlikle memnun etmeyi başaran bir kuruluş.
Evimi üç kez kiralayan Mavi Emlak, bugüne kadar en ufak bir sorunla karşılaşmamamı sağladığı gibi, çıkabilecek sorunları da önceden aldığı tedbirlerle daha çıkmadan yok etmeyi başarabilen, ülkemiz şartlarında benzeri zor bulunabilecek bir Emlak Şirketi...
Mavi Emlak'ın genç ve dinamik sahiplerine, özellikle Sayın Savaş Bey'e en içten teşekkürlerimi ve takdirlerimi sunmayı bir borç bilirim.

Bilişim Teknolojileri Danışmanı

Engin ERYILDIZ

 

 
 

Bu yazıyı 'Mavi Emlak Danışmanlığı' için yazıyorum. Temeli çağdaşlığa, güvene, dürüstlüğe ve mükemmel bir halkla ilişkiler anlayışına dayalı bu pırıl pırıl emlak danışmanlığıyla 5 sene önce tanıştım. Tanıştığım  andan itibaren artık benim hayatımda ev kiralama yada satın almayla ilgili çok farklı bir dönem başladı. Emlak danışmanlığının nasıl olması gerektiğini onlardan öğrendim. Savaş ve Mehmet'e ev durumuyla ilgili her türlü işimi gözümü kırpmadan emanet edebileceğimi biliyordum.

Her zaman hem ev sahibinin hem de kiracının yanında olmayı başarabilen, her iki tarafı da aynı anda memnun edebilen bu çalışkan insanları tebrik ediyor, yarattıkları bu mükemmel müessesenin de büyüyerek devamını yürekten diliyorum.

Koç Lisesi İngilizce öğretmeni

Zuhal Eren

 

 
 

Mavi Emlak ile yolumuz 1996 yılında birleşti. Çok çaresiz bir şeklide ev aradığım ve neredeyse ümidimi yitirdigim bir anda çölde bir vahaya rastlamak gibi bir şeydi benim yasadığım. Profesyonel yaklaşımları mı , derdimi bir cıpıda anlayıp, anında onlarca  çözüm üretebilmeleri mi yoksa  en önemlisi de bana  yeniden ümit verebilmeleri miydi beni büyüleyen bilmiyorum ama o zamandan bu yana içerisinde huzur içinde yaşadığım evime kavuşmama neden oldular.
Şunu cok iyi biliyorum ki;  Mavi Emlak’a yolunuz düşerse sadece hayalinizdeki eve sahip olmazsınız ömür boyu size destek olacağını bildiğiniz cok sadık, güvenilir ve yardım sever dostlara sahip olursunuz.
Teşekkürler Savaş, Teşekkürler Mehmet

Milliyet İnsan Kaynakları Reklam Direktörü

Beliz Büyükönal

 

 
 

Günümüzün bir kerelik alışveriş çıkarlarıyla sınırlanan dünyasında, Mavi Emlak kalıcılığı sağlayan güvenilir titiz çalışmalarıyla ayrıcalıklı bir yerdedir. Onlara başarılarının devamını diliyorum.

Ressam

Meryem Arıcan

 

 
 

Mayıs 2005 senesinde faiz oranlarında yaşanan düşüşle birlikte ev alma hayallerimiz biraz daha gerceğe yaklaştığı için bütçemiz çercevesinde ev aramaya basladık. Bu vesileyle 1-2 ay arasında uzun uğraştlar neticesinde en son Mavi Emlak'tan iceriye girdik ve belkide bu kadar süredir 100' den fazla emlakçı ile tanışmamıza rağmen daha önce hic görmediğimiz ilgiyi, dürüstlüğü ve sıcaklığı Mavi Emlak'ta ve dolayısıyla saygı deger Mehmet ve Savaş beyde gördük. Daha sonradan arkadaş olduğumuz bu genç emlakçı arkadaşlarım bence, emlak piyasasına örnek olacak kadar işlerine özen göstermekte ve müşterilerine değer vermektedirler. Onlara teşekkürü borç biliriz. Son olarak şunu söylemek isterim.

Eğer örnek bir emlakçı fikrini alıp bunu geliştireceğiz ve her emlakçıya bunu aktaracağız diye sorsalar ben tereddütsüz "Mavi Emlak" derim,

Kadir Has Üniversitesi

Dr. Erhan EROGLU

 

 
 

Mavi Emlak, son altı yıldır çalıştığım bir gayrimenkul danışmanlık firması. Daha önce aynı sektörde iş yapan küçüklü – büyüklü kuruluşlarla ilişkimiz oldu. Mavi Emlak’ın genç, düzenli, gelişimi ve pazarı izleyen, işe ve iş sahibine yakın hizmet anlayışını, profesyonelliğini takdir ediyor ve güven duyuyorum. Son yıllarda farklı konum ve nitelikte birden çok sayıda satış ve kiralama işinde kendileriyle çalıştım ve çalışmayı sürdürüyorum.

Mars Mimarlık

Mimar Atilla Yücel

 

 
 

Mavi Emlak’la 3 yıl önce bir arkadaşım sayesinde tanıştım. O günden beridir de ev/kiracı arayan tüm yakınlarıma Mavi Emlak’ı öneriyorum. Titiz, güven veren, özverili çalışma tarzları ve samimi, sıcak yaklaşımları sayesinde çok doğru sonuçları alabiliyorsunuz. Taleplerinizi tam olarak anlayıp çalışmalarını bu yönde sürdürdükleri için de kötü bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Emlak işlemleriniz için Mavi Emlak'ı herkese tavsiye ederim.

Borusan Holding Yönetim Bilgi Sistemleri

Elif Altın

 

 
 

Mavi Emlak'a, aynı sokakta bulunan evimizin kiralanmasında 3 kez ihtiyacımız oldu. Her seferinde büyük bir özenle tam bir danışmanlık servisi aldım. Aynı zamanda çok iyi dostlarda kazandım.

Boyden global executive search

Oğuz ÜNVER

 

 
 

Mavi Emlak’tan Savaş kardeşimiz ( biz ailecek hem Mehmet'i hem de Savaş'ı kardeşlerimiz olarak görüyoruz) beni arayıp kendileri hakkında yorumlarımı yazmamı istediğinde neler yazmam gerektiğini epeyce düşündüm.
Çünkü, insan tanıdığı ve sevdiği kişiler hakkında tarafsız olamaz. Bu neden ile 3.5 sene önce halen oturduğumuz evi almamızda bize aracılık eden ve o tarihte hiç tanımadığımız bu pırıl pırıl gençleri o günden bugüne hala kardeşlerimiz olarak görmemiz, nasıl bir firma ve kişiler olduğu hakkında herkese fikir vereceğini düşünüyorum.

Aksa Enerji Elektrik Mühendisi

Kemal Atila

 

 
 

Asagidaki sebeplerden dolayı, birden fazla iş yaptığım ve kısmetse bundan sonra da yapacağım işlerde, gözüm kapalı MAVI EMLAK' ı seçerim.

Çünkü:

1. Güvenirlilikleri
2. Her bütceye uygun geniş portföye sahip olmaları
3. Şartlara uygun emlağı bulmaları
4. Tarafları profesyonelce idare etmeleri
5. Sözlerinde durmaları
6. Hizmette devamlılık ilkesini benimsemeleri

KISACA İŞ AHLAKLARININ FEVKALADE OLMASI..

Emekli

Munire Güroğlu

 

 
 

Sizleri 2003 yılından beri tanıyoruz ve sizleri çok seviyoruz, sizler ailemizin emlakçısı dediğimiz sevgili dostlarımızsınız. Çok genç olmanıza rağmen dürüst, işinin ehli olan sizler iyi ki bu işin içindesiniz. Sizlerle çalışmanın ötesinde her zaman kendimize çok yakın bulduk. Fikirleriniz ve önerileriniz ile ticari kaygı duymadan bizlere yardımcı oldunuz.Tüm çevremize emlak konusunda sizleri tavsiye ettik bizleri hiç mahcup etmediniz. Sizin gibi gençlerin bu işin içinde olması emlak dünyası özellikle Kadıköy içinde bir şans diye hep düşündük sizlere bunu defalarca söyledik.
 
Sizlere teşekkür eder bu çizginizi asla bozmayacağınıza inancımızın tam olduğunu bilmenizi isteriz.
 
Teşekkürler dostlarımız,

Procter & Gamble

Mithat Şekerci

 

 
 

2004 yazında kira bağlantısı ile Mavi Emlak ile tanıştık. Beş farklı sözleşme ile ilişkimiz sürdü. İçinde para öznesi bulunan tüm ilişkilerin zorluğu ve kısalığı düşünülerek değerleme yapılırsa başarılı olarak sürmektedir. Asıl taraf olan Fazile Tunalı bu bağlantı sürecinde gayet memnun ve isteklerini karşılıklı olarak belirtme ve ortalama yakalanması bakımından son derece olumlu izlenimler içinde idi. Üstelik aradaki nesil farkı göz önüne alındığında, ticari bir bağlantıda kanımca zor olan başarıldı. Kendisi kısa bir süre önce aramızdan ayrılmıştır. Mavi Emlak ile kurduğu düzeyli bağlantı bana değerli bir mirastır.

Tekstilci

Zeynep-Yıldız Tunalı

 

 
 

 Mavi Emlak'ı internette ev ararken buldum. Savaş Bey müşteriye karşı dürüst, ilgili birisi. Satın aldığım evin tüm işlemlerinde ise bize oldukça destek oldu. İleride yine Mavi Emlak'ı tercih ederim.

Turkcell / Mühendis

Gürel AKTAŞ

 

 
 

Mavi Emlak, Savaş Bey ile yaklaşık 6-7 yıldır tanışıyoruz, Erenköy'deki evimin kiralanması  konusunda birkaç kez servis aldım.Temin ettiği kiracılar ve Mavi Emlak'ın verdiği servisten şimdiye kadar hep memnun kaldım. Mavi Emlak ve çalışanlarına başarılar dilerim.

SKF Genel Müdür

Tosun Benk

 

 
 

Mavi Emlağı bulmadan önce evimizin bulunduğu bölgede iki emlak firmasıyla çalıştık. İkiside çok kötü bir seçimdi ve bize çok çektirdi. Mavi Emlağa geldiğimizde emlakçılara karşı önyargılı olarak geldik. Ama çok kısa bir sürede yanıldığımızı anladık. Keşke ilk başta onlara gelseydik ama belki o zaman da bu emlakçının değerini bu kadar iyi anlayamazdık. Mavi emlağı bulduğumuza çok seviniyorum. Senelerdir boşu boşuna eziyet çekmişiz. Ama artık içimiz rahat. İyi ki varsın Mavi Emlak. Herşey için teşekkürler.

Ev hanımı

Nesrin Terzi

 

 
 

Bir emlak almayı düşünen acemi birisinin yapacağı en basit  şey, eline en çok satan bir gazetenin emlak sayfalarını açıp, satın almayı düşündüğü semtte, bütçesine uygun bir konut pazarlayan emlakçıları bir bir arayıp görüşmek ve gerekirse randevu alıp gitmek. Ben de öyle yaptım, neler mi geldi başıma;
Erenköy yazan yere telefon açıp, ilan ile ilgili soru sormaya başladığım da evin Erenköy’de değil Merdivenköy’e yakın olduğunu öğrenmek gibi, ya da Erenköy’ün seçkin bir mahallesinde, kendi yaşam biçimimize uygun bir çevrede oturmak istediğinizi detaylı bilgiler vererek açıkladığınız da,‘tamam siz hiç merak etmeyin’ deyip, sizi evin dışında süslü püslü motiflerin olduğu, yanında tren hattını geçtiği, dışarıda ki ayakkabılardan içeri de kaç kişi olduğunu bir çırpıda anlayabileceğiniz konutları size göstermeye çalışmaları gibi veya sizi dolaştırırken yeri bulamayıp, merkeze telefon açıp apartmanın yerini sormaları gibi, hatta kesinlikle abartmıyorum, kapının önüne geldiğinizde, anahtarı deliğe sokup açamayıp, abi galiba kilit değişmiş diyenlere kadar kabus gibi günler yaşadıktan  ve nerdeyse ev almaktan vazgeçmeyi düşünürken, bir arkadaşımız tavsiyesiyle MAVİ EMLAK ile tanıştım. Karşım da pırıl pırıl, saygılı iki tane genç, sizle konuştuktan sonra nasıl bir semtte, nasıl bir estetik değerde konut aradığınızı şıp diye gözlerinizden anlayan zeki gençler.
Gerçekten kabus sona ermişti, çok kısa zamanda aradığım evi bulmuştum, dostluğumuz böyle başladı, daha sonra sevgi ve saygıya dayalı olarak bugünlere kadar geldi. Saygılı, işine önem veren, profesyonelce çalışan, en önemlisi dürüst bir emlak ofisiyle çalışmak istiyorsanız, önereceğim tek adres var: MAVİ EMLAK

Turizmci

Uğur Gökhan

 

 
 

Emlakçı deyince çoğu kimse gibi benim de aklıma dikkatle yaklaşılması gereken, sözüne güvenilmesi zor, sadece alacağı komisyona endekslenmiş kişiler gelirdi.
Birkaç kez emlak alıp satmış, birçok kez de kiralamış birisi olarak bu görüşü edinmeme elbette yaşadığım kötü tecrübeler yol açmıştır.
Bu konuda fikrimi değiştirmeme ve bu iş kolunda da  farklılık yaratabilenler  olabileceğini görmeme Mavi Emlak neden olmuştur.
Mehmet ve Savaş’ın doğru yönlendirmeleri ile karlı işler yaptım. En önemlisi ne dedilerse onu yaptılar, yapamayacakları şeye söz vermediler.
Artık her türlü emlak  alım, satım veya kiralama işlerimde kendilerine danışıyorum.
Bu vesile ile fark yaratmanın  ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış oldum.
Kendilerine teşekkür ediyorum.

Genel Müdür

Cem Birdal / Fitsco Dış Ticaret

 

 
 

Mavi Emlak ciddi, dürüst, içten ve saygılı duruşları ile bu sektörde en güvendiğim firmalardandır. Onları tanıdığım 3-4 seneden beri emlak sektöründe ihtiyacım olduğunda ilk başvurduğum kişiler olmuşlardır.

Dr.ESER BÖLÜKBAŞI

 

 
 

Sevgili Mavi Emlak


Günümüzde her iş kolunun birbirinden cetrefilli ve  insanlari zorlayıcı olduğu memleketimizde, emlak sektörü gibi riskli bir alanda dört nala at koşturuyorsunuz. Ama başarılı olmak, sadece cok iş yapmakla değil, farklı olmakla mümkün bu dünyada. Siz iki güzel insan, ofisinizden içeri girdiğimizde, bizi karşılayan tebessüm dolu yüzlerinizle bu ilk farkı yaratıyorsunuz.


    Şu günlerde insanların birbirlerine tahammüllerinin bile kalmadığını düşünürsek, başarı sizin gülen yüzünüzde ve bir o kadar da sevgi dolu yüreğinizde. Sizlerle yapmış olduğumuz birkaç iş münasebetinde, gerek bana gerekse eşime göstermiş olduğunuz  dostane yaklaşım, bize emin ellerde olduğumuzu hissettirdi. Referans listeniz var ise, ordaki daimi yerimi almak isterim.

Sevgilerimle,

Tiyatro ve sinema sanatçısı

Tolga Çevik

 

 
 

Emlak danışmanlığı, malesef ki, toplumumuzda geçmişteki kötü örneklerinden dolayı itibar kaybına uğramış bir meslekti. Ancak son yıllarda, imaj yönüyle bakıldığında, bu işi profesyonelce yürütmeyi hedefleyen yabancı firmaların ve yerli müteşebbislerin pazara girmesi sayesinde toparlanma içine girdiği söylenebilir. Mavi Emlak ile tanıştığınız zaman, bu işi profesyonelce yürütme çabalarının yanında etkili bir iletişim ve samimi yaklaşımı da bu işe eklemiş olan bir kurumla karşılaştığınızı farkedeceksiniz.
Bu genç arkadaşların çizdiği  “amatör profesyonellik” ruhuyla bezenmiş tablo gerçekten övgüye değer. Benzeri işletmelerin artmasının bu sektöre de katkısının çok olacağına inanıyorum.

Pfizer İlaç Pazarlama Müdürü

Ufuk Apaydın

 

 
 

Aradığım muhitte uygun emlağın bulunmasına vesile olduğunuz ve alım-satım işleminin sorunsuzca neticelenmesinde yardımcı olduğunuz için size çok çok teşekkür ediyorum.

Profesyonel Tercüman Turist Rehberi , İslam tarihçisi

M. Tuna Akgüneş

 

 
© 2004 Copyright by Mavi Emlak Danışmanlığı